Порошенко закликав Європу збільшити тиск на Кремль

182
23 травня цього року в рамках саміту ООН у Стамбулі Президент України Петро Порошенко здійснив офіційну зустріч із генеральним секретарем Ради Європи Турб’єрном Яґландом.

Прес-служба глави держави інформує, що Порошенко під час розмови з Яґландом акцентував увагу на порушенні прав кримських татар російськими силовими структурами на території анексованого півострова. 
Зокрема, Президент нагадав про арешт заступника глави Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова. У зв’язку з цими фактами український лідер закликав Раду Європи розробити заходи для посилення тиску на Російську Федерацію. 
Крім того, високопосадовці обговорили питання щодо стану українських реформ. Генеральний секретар РЄ схвально оцінив призначення Генерального прокурора Юрія Луценка й наголосив на важливості реформування судової структури України відповідно до європейських норм.
Додамо, під час саміту Порошенко також зустрівся з Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте. Дипломати обговорили питання щодо набуття чинності Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом і ситуацію щодо запровадження безвізового режиму для українських громадян.

Коментарi

Коментарiв