Олександр Кочетков: Тотальна мобілізація на протистояння дебілів

325
Олександр Кочетков, політолог

Для мене правління Петра Порошенка запам’ятається установкою на загальну дебілізацію. Він думає одне, говорить інше, робить третє. Рідкісний той унікум, якому ПОП щось пообіцяв і виконав обіцянку. Саме час падати на коліна і молитися як на диво.

Своїм «кидаловом» ПОП дістав і союзників, і супротивників, і навіть зарубіжних партнерів. За фактом, він звів до нуля значення домовленостей, зобов’язань, публічних заяв, які, власне, і складають інструментарій політики. Щиро вірити в усе це нині можуть лише дебіли. Решта – роблять вигляд.

Хвороблива зарозумілість Президента призвела до створення численних ботоферм. І тепер уже треба предметно розбиратися, чи маєш ти справу з людиною щирою, або ж ботом на зарплаті, або дебілом, який повівся на один з численних ремейків тупої агітки «А то Путін нападе».

Питання: публіка всерйоз вважає, що критерій патріотичності – це скільки разів політик публічно назве Путіна агресором? А не готовність захищати суверенітет і територіальну цілісність України всіма методами – від дипломатичних до військових? Комусь незрозуміло, що реальний агент впливу Кремля буде використовувати антипутінську риторику для маскування своїх справжніх намірів? Хіба секрет, що російські спецслужби прагнуть використовувати для провокацій наші ультранаціоналістичні угруповання, у яких з прокльонами недоімперії все в порядку?

Дебілізація суспільних процесів призводить до того, що ми починаємо забувати, що жодні слова не перекриють справи. А справами у сфері оборони країни займається саме влада. І справи ці такі, що міномети «Молот» для українських бійців не менше небезпечні, ніж для ворожих. Що машини для евакуації поранених на базі «Богданів» ламаються настільки часто, що це вимушений письмово зафіксувати навіть Генштаб Віктора Муженка. Що дорогоцінні бронекатери «Гюрза» не супроводили жодного українського судна через російську блокаду в Азовському морі.

Зрозуміло, владні методи боротьби з опонентами переймає опозиція. І «порохоботи» від «юлеботів» вже відрізняються лише вектором. А за дебільністю не відрізняються.

Наприклад, деякі прихильники ЮВТ регулярно таврують мене «прислужником Порошенка» (не стьоб – правда!), а найбільш активних з них мені довелося забанити – за надзвичайну тупість.

І ось ця тотальна дебілізація та поляризація суспільства, провайдером чого виступає влада в надії зберегти посади, я вважаю головною перешкодою на шляху успішної реалізації нового суспільного договору. Тому що свій послужливий дурень з можливостями страшніший за розумного зовнішнього ворога.

Джерело: Александр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв