Руслан Горовий: Найбільше зло України – «прості люди»

2065
Руслан Горовий, волонтер, режисер, письменник

Зайшов в коменти до Христини Соловій, яка відмовилася співати під патронатом мураєвих і наштирхнувся на свою любіму тему під назвою «прості люди».

«Христинко, на вас чекали прості люди… і в тому числі діти, (чи прості не вказано), а ви така розтака…»
Якшо чесно, як б усіх «простих людей» вивіз би кудись на роздоріжжя і, давши підсрачника сказав, шоб ішли не озираючися і ніколи не поверталися назад.

Бо проста людина ні за що в світі не відповідає. Навіть за себе. Ну, звісно, шо проста людина може? Тому ці інфантили добровільно і повністю віддають відповідальність за своє життя іншим. Причому хто перший візьме, той і керує.

Проста людина не робить вибору. Бо ж від простої людини нічого не залежить! Тому вона їсть або гівно, або пряники, або гівно з пряниками в прикуску, в залежності від того під чиї електоральний вплив попала. Вона з задоволенням віддає голос на виборах за того, хто шось їй дасть. Бо це забота про неї, просту людину.

Проста людина сидить на попі ровно, коли в її хату заходить окупант. Ну, а шо проста людина може зробить голими руками проти зброї? Тому просто людина так само ходить на роботу чи в колгосп при новій владі, видає їй «не простих» сусідів, вчить нових пісень з дітьми і нових молитв з новими попами.

Проста людина хоче получать, а не заробляти. Ходить на роботу. А не працювать. Надрочує на часи коли «всі були однакові. І хоч все було трохи гівно, но зато гівна було про вінця і вистачало всім».

Проста людина любить шару. Гречку, концерти, свята, салюти, горілку, все. Похєр від кого. Бо проста людина не розбирається у ваших тих політиках, вони всі однакові… І дуже ображається, коли, наприклад, заявлений артист відмовився приїздити, бо концерт організовує якась пиз*ота… як це відмовилася? Це ж для простих людей?

Проста людина вже розпланувала, шо візьме дітей, сяде на безкоштовний автобус до свята, набере безкоштовних повітряних кульок від організаторів, а може й встигне з’їсти безкоштовного морозива перед концертом. А тепер шо?

Вопщім не знаю як ви, а я вважаю, що найбільше зло в нас – оці прості люди. Яким по*уй всьо, аби їхні просто потреби були враховані. Тут має бути висновок… шось на зразок «простих людей треба пиз*ити…» однак висновки ви робіть самі.

Горовий політінформацію закінчив. Мей кам ін.

Джерело: Ruslan Gorovyi

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв