Гройсман пообіцяв США продовження роботи над реформами

271
23 травня цього року глава Кабінету Міністрів України Володимир Гройсман здійснив зустріч із заступником міністра фінансів США з питань міжнародних фінансів Раміном Тулуї, пообіцявши йому активізації роботи над реформами.

Під час зустрічі Гройсман запевнив американського партнера, що Кабінет Міністрів України продовжуватиме співпрацю з Міжнародним валютним фондом і зробить усе можливе, аби виконати взяті на себе зобов’язання.
«Уряд України налаштований на проведення структурних і системних реформ у державі, і ми усвідомлюємо, що ці реформи потрібні в першу чергу нашій країні», − цитує Радіо Свобода Прем’єр-міністра.
Крім того, він висловив подяку заступнику міністра фінансів Сполучених Штатів Америки у зв’язку з рішенням надати Україні кредитні гарантії загальною сумою близько 1 мільярда доларів. За словами Гройсмана, це стане важливим аспектом у процесі макроекономічної стабілізації в державі.
Також він пообіцяв, що український уряд зосередить увагу на боротьбі з корупцією, зокрема на державних підприємствах шляхом публічного обрання на конкурсах їхнього керівництва й забезпечення проведення відкритої приватизації, а також реформування української митниці. Крім того, КМУ зосередиться на реформі галузі енергетики, питанні щодо підвищення ефективності соціальної політики інституційної спроможності влади, забезпечення рівних умов для ведення бізнесу, проведення дерегуляції, а також пенсійної реформи.
У свою чергу Тулуї схвально оцінив зміни, запроваджені українським урядом, зокрема він відзначив підвищення єдиної вартості газу, а також обіцянки нової влади побороти олігархічний тиск на політику.

Коментарi

Коментарiв