Дмитро Тимчук: «МакДональдс» в Анапі – основний бенефіціар відкриття Керченського мосту

409
Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»

Після часткового відкриття широко розрекламованого мосту через Керченську протоку пройшло два місяці. Результат – навіть російські пропагандисти визнають, що до помітного збільшення числа туристів в Криму це не призвело. Деякий ажіотаж спостерігався тільки в перші тижні, коли росіяни їхали подивитися власне на сам міст.

Навпаки – зафіксована тенденція, на яку в РФ явно не розраховували: кримчани масово кинулися на Кубань, щоби скуштувати благ цивілізації, яких їх позбавила Росія після анексії. Так, на даний момент основним бенефіціаром відкриття мосту є ресторан «МакДональдс» в Анапі, що став місцем паломництва жителів східного Криму (в соцмережах маса повідомлень від щасливих пожирачів бездуховних гамбургерів). Тобто, фактично міст побудований для того, щоби вибратися з Криму. Це викликає деякий ступор в адептів анексії.

Не менш показовою є історія з «федеральною трасою» «Таврида». Це шосе, як і міст, по суті, є об’єктами військової інфраструктури, призначеної для насичення Криму військами. Але якщо міст абияк доробили і, хоч і в обмеженому режимі, але відкрили, з трасою все набагато гірше. Російське злодійство і роздовбайство призвели до того, що траса перетворюється на довгобуд. Тільки в цьому сезоні, тобто через 4 роки, коли закривати очі на неподобства вже неможливо, процес трохи активізували.

Подробиці в репортажі ІС-Крим.

https://flot2017.com/post/trassa-tavrida-obeshannogo-uzhe-4-goda-zhdut.html

Джерело: Дмитрий Тымчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв