Яценюк досі один із найвпливовіших політиків, − ЗМІ

247
Журналісти Марія Жартовська й Роман Кравець проаналізували, як вплинула відставка на колишнього Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка й як він сам нині впливає на ситуацію в державі.

У статті для Української правди журналісти зазначили, що Яценюк навіть після відставки продовжує впливати на політичне життя в державі у зв’язку з низкою причин. Зокрема йдеться про те, що йому вдалося зберегти за своїми найближчими ставлениками ключові посади в Кабінеті Міністрів – Міністерство юстиції очолив Павло Петренко, а очільником Міністерства внутрішніх справ залишився Арсен Аваков. Крім того, «Народний фронт» в активі має ще одну важливу посаду – йдеться про главу Верховної Ради України Андрія Парубія.
Зазначимо, нині колишній глава КМУ продовжує займатися політичною діяльністю, зокрема він постійно здійснює зустрічі з представниками своєї партії «Народний фронт», деякими членами Кабміну й безпосередньо спікером парламенту.
«Арсеній Петрович – лідер «НФ», фракція якого є другою з найбільших у Верховній Раді. Він працює з партією, зустрічається з міжнародними діячами», – нещодавно повідомила прес-секретар колишнього Прем’єра Ольга Лаппо.
«Як би комусь не хотілося, аби він десь розчинився, 16 травня у нас було засідання фракції, під час якого ми разом із Яценюком обговорювали актуальні політичні питання. Ми працюємо», – заявив лідер фракції «Народний фронт» і друг екс-прем’єра Максим Бурбак.

Коментарi

Коментарiв