Тарас Загородній: Акцію «євробляхерів» замовили контрабандисти?

794
Тарас Загородній, політичний експерт

Дивне все ж таки загострення у «євробляхерів». Парламент уже напівпорожній. Рішень ухвалювати не зможе. Логічніше було шуміти восени, коли всі зберуться. Але, мабуть, дуже припікає раз не на морях, а в Києві.

Схоже, що хлопців використовують втемну. Наприклад, одна з вимог – скасувати постанову №479 (також відправити у відставку главу ДФС, Авакова, Гройсмана), яка взагалі не має відношення до проблеми «євробляхерів», а створює додатковий заслін для надходження контрабанди в країну.

Тобто хлопці вже ввезли в країну автомобілі та у них питання, як їх легалізувати, а виступають проти того, що до них відношення не має. Дивна логіка. Дуже схоже, що це і є головна мета акції – скасувати контроль над контрабандою в країну, що схоже, м’яко кажучи, на замовлення від контрабандистів, які дуже ці незадоволені.

Контрабанда – це зло. Оскільки вбиває нашого виробника.

Що стосується відсутності доступних автомобілів, то тут теж потрібен комплексний підхід. Потік дешевого і контрабандного автомотлоху теж не дає можливості розвиватися виробництву. Потрібна програма галузевої підтримки автомобілебудування, яка буде стимулювати експорт (як робили Корея і Словаччина). Це допоможе автовиробникам (в тому числі іноземним) наситити внутрішній ринок доступними автівками.

Джерело: Тарас Загородний

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв