Денис Пашанін: Український феномен, який вразив «фіфакратів»

471
Денис Пашанін, блогер

Вчоний кіт ото з неабиякою втіхою спостерігає за флеш-мобом f*ck FIFA, по нашому – в’є*и ФІФУ – і хоче нявкнути два слова з цього приводу.

Так вже історично склалося шо Україна у свідомості пересічного євробюрократа займає місце десь між Буркіна-Фасо і Албанією. Вони навіть, почасти, не впевнені, чи українці знайомі з інтернетом, не кажучи вже про Фейсбук.

І ото перебуваючи у такому благому невіданні, FIFA (f*cking idiots football association) зненацька, протягом доби, отримує на свою ФБ-сторінку потужну двістітисячну піз*юліну від небайдужих громадян, шо приводить спершу до катастрофічного обвалу рейтингу, а згодом і до вимушеного блокування цієї функції.

Перша думка, яка з цього приводу, виникає у фіфакрата – це атака ботів. І ось вже на активних дописувачів сипляться верифікації акаунтів та усілякі дискримінаційні обмеження.

Але є одне але, як той казав, такої кількості ботів з реальними сторінками не може собі дозволити жодна розвинена країна, не кажучи вже про Україну.

І тут на увесь зріст знову постає вкраїнський феномен, як з ні*уя, на рівному місці, може об’єднатися понад сто тисяч людей?

Для нас, звісно, це ніяка не загадка, а от євробюрократ ше довго буде намагатися збагнути, як ці «папуаси» східної європи зуміли перетворити, мнякенький диван Фейсбуку у замашну сокиру.

Слава Україні!

Джерело: Денис Пашанін

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв