На виборах до Ради лідирують 8 партій

1144
Найбільшу підтримку громадян має партія «Батьківщина»

Згідно з липневим дослідженням GfK Ukraine, наразі громадяни готові провести до Ради вісім політсил – «Батьківщину», «Громадянську позицію», «Опозиційний блок», БПП-«Солідарність», «Радикальну партію Ляшка», «За життя», а також «Слугу народу» і гіпотетичну партію співака Святослава Вакарчука.

«При перерахуванні відсотків від тих, хто визначився з вибором (тобто якщо припустити, що ті, хто обрав варіант «важко сказати», проголосують приблизно так само, як ті, хто визначився) п’ятивідсотковий бар’єр долають 8 партій», – зазначається у прес-релізі.

За підрахунком соціологів, «Батьківщина» б набрала 18% (10% від усього населення), «Громадянська позиція» – 11%, «Слуга народу» – 10%, «Опозиційний блок» – 9%, а «Партія Святослава Вакарчука», «Солідарність», «Радикальна партія» та «За життя» – по 8% (4% від усього населення).

Компанія GfK Ukraine методом інтерв’ю у респондента вдома опитала 2753 осіб віком від 18 років та старше в усіх регіонах України, окрім АР Крим. У Донецькій та Луганській області опитування проводили тільки на територіях, які контролює Україна.

Максимально можлива похибка вибірки складає 1,9%.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв