США змінить відношення до України, – Stratfor

259
Американський аналітичний центр Stratfor оприлюднив новий аналіз «Передчуття прогресу у переговорах щодо України», в якому йдеться про можливу зміну політики США щодо українських партнерів.

Автори аналізу нагадали, що 18 травня 2016 року помічниця Державного секретаря США Вікторія Нуланд укотре здійснила офіційний візит до Російської Федерації, під час якого зустрілася з помічником Президента РФ Владіславом Сурковим. Ця подія стала підставою для нових спекуляцій і свідченням того, що американська й російська влада вже близько до вирішення їхнього конфлікту.
Аналітичний центр Стратфор» посилається на інформацію колишнього чиновника Кремля Алєксєя Чєснакова, який заявив, що ознайомлений із деталями зустрічі Нуланд і Суркова. За його словами, ідеї помічниці Державного секретаря США щодо імплементації Мінських домовленостей у чомусь суперечать самі собі, проте є досить цікавими. Російський високопосадовець наголосив, що під час цієї зустрічі американська сторона продемонструвала навіть більше інтересу та гнучкості у процесі пошуку вирішення конфлікту, ніж сама Україна.
Аналітики стверджують, що в разі достовірності цієї інформації Сполучені Штати Америки відійдуть від колишньої стратегії поведінки. Раніше США цілковито підтримували українських партнерів і наполягали на повному виконанні Мінських домовленостей Російською Федерацією.
Зазначимо, поки ні американська, ні російська влада не спростували чи не підтвердили слова Чєснакова, проте експерти впевнені, що компроміс між США і РФ нині є цілком можливим.

Коментарi

Коментарiв