Президент неправильно розставляє пріоритети, − нардеп

201
Народний депутат України від «БПП», журналіст Сергій Лещенко прокоментував діяльність Президента Петра Порошенко та його обіцянки ліквідувати тиск олігархів на політику.

«Мені здається, що Порошенко сильно втомився і дуже часто неправильно розставляє пріоритети, намагаючись вникнути в абсолютно не істотну суєту, і ця суєта втягує його в конфлікти. Після чого він стає їх учасником, а не арбітром», − висловив думку в інтерв’ю РБК-Україна Лещенко.
На його думку, чинний Президент багато рис унаслідував від колишнього глави держави Леоніда Кучми: «Мажоритарка і Генеральний прокурор − це секрет успіху Кучми, коли у тебе є бізнесмени-мажоритарники і ручної глава ГПУ, ти цією палицею заганяєш депутатів у більшість».
Він також наголосив, що нині час працює проти Порошенка, який ста вжертвою завищених очікувань населення. Суспільство впевнене, що корупції в державі навіть більше, ніж за часів президентства Віктора Януковича, проте це не так. 
«Це соціологія так говорить. Насправді її стало менше. Але у зв’язку з тим, що ця тема стала частиною відкритих дебатів, всі про це говорять, і суспільство вважає, що корупції стало більше», − зазначив нардеп.
Він також нагадав про обіцянки Президента щодо деолігархізації, які нині відійшли на другий план. Сам Лещенко раніше активно протидіяв діяльності олігархів Ігоря Коломойського й Бориса Ложкіна.
«Щодо Коломойського, то я боровся, швидше, з його явно олігархічним статусом. Тоді він був на держслужбі, а держкомпанії «Укртранснафта» і «Укрнафта» працювали виключно в його інтересах. Формально вплив Коломойського послабшав, він втратив посаду, його присутність у державних підприємствах зменшилася. В «Укрнафті» він втратив монополію, «Укртранснафту» він втратив в принципі. Треба розуміти, що я не можу своїми депутатськими силами знищити Коломойського. Для цього потрібно, щоб у мене був партнер. Необхідно, щоб Президент і Генеральний прокурор були моїми головними союзниками», − підкреслив парламентар. рикою, яка, правда, на цю війну не з’явилася. На період ескалації загрози для України зростають, але після його завершення стане легше не тільки членам НАТО, а й нам. Головне, щоб ініціатива не залишалася нескінченно довго в руках РФ», − констатував фахівець.

Коментарi

Коментарiв