Ростислав Мартинюк: Потрібно воювати з «русскімі», а не з якимсь Путіним чи режимом Кремля

412
Ростислав Мартинюк, продюсер і журналіст

Поки начальник військ спецоперацій Естонії Риго Югтегі перебуває у відрядженні в Україні, на його батьківщині роздмухують «русофобський» скандальчик. Із подачі РФ.

А причина смішна: у своєму інтерв’ю англомовному Politico полковник розказав ЩО БУДЕ з русскіми, які спробують окупувати Естонію. Сказав як військовий і засновник знаменитої самооборони Kaitseliit:

«…Це постійно обговорюється. Русскіє дійдуть до Таллінна за два дні… Може бути. Але всю Естонію вони за два дні не отримають. Вони дійдуть до Таллінна, але ми переріжемо їм лінії комунікації та постачання і все решта. Вони дійдуть до Таллінна. Але вони й помруть у Таллінні за два дні. І вони знають про це…».

Звісно, знають! Тому й не сунулися, попри рішення Совєта Федерації у березні 2014-го, ні до Києва, ні до Дніпра. А дехто й передчасно помер в Одесі. І в Таллінні помруть, чого ж.

Така доля окупантів! І жодної русофобії тут нема.

Ласкаво просимо, пане полковнику, до України! І спасибі, що прямо говорите: воювати будете з русскімі, а не якимсь там Путіним чи режимом Кремля. У нас про це Донцов писав. Але досі всі торочать: путін, путін…

Джерело: Ростислав Мартинюк

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв