Україна зазнала найбільших втрат у зоні АТО протягом року

212
24 травня цього року Збройні Сили України зазнали найбільших втрат у зоні АТО протягом 2016 року.

Протягом доби 24 травня на територіях тимчасово окупованого Донбасу загинуло семеро українських військовослужбовців. Відповідно до інформації ТСН, це найбільша кількість протягом поточного року.
Епіцентром конфлікту цієї доби стала Авдіївська промзона – лише протягом кількох годин туди прилетіло близько 120 мін бойовиків. Околиці цієї території зруйновані вщент. Унаслідок обстрілів було поранено бійців ЗСУ.
«Один із пацієнтів із тяжким пораненням грудей зліва і нижньої кінцівки. Другий поранений із тяжким пораненням черевної порожнини. Тяжкий стан, але вони стабільні», – повідомив провідний хірург зони АТО Андрій Бондаревський.
Речник Адміністрації Президента України з питань АТО Андрій Лисенко зазначив, що ескалація конфлікту є свідченням наміру Російської Федерації змусити українську сторону й міжнародні організації погодитися на умови Кремля щодо збройної місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі на Донбасі.
«У нас протягом 2016 року такої доби не було, щоб стільки хлопців відразу загинули. Але ми припускаємо, що РФ таким чином хоче змусити Україну і міжнародних партнерів піти на їхні умови. І не випадково 24 травня представник Кремля Дмітрій Пєсков заявив, як повинна працювати міжнародна озброєна  місія ОБСЄ», – наголосив представник АП.

Коментарi

Коментарiв