Костя Місюра: «Доленосна зустріч» у Гельсінкі обернулася ганьбою для американського президента

416
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Ну, ще я не встромляв свого п’ятака у Гельсінкі.
Зараз жалкую, що ще вчора не написав те, що думав, а зараз це вже дещо «навздогін». А думав я, що, без сумніву, добре проінструктований і навчений гебнюк «поставить раком» якого завгодно баригу. Чи то українського, чи то американського, чи якого завгодно. Я нітрохи не сумніваюсь, що потужна аналітична машина, яка залишилась від совка, надовбала достатньо фактів, матеріалів і склала психологічний профіль Трампа та розробила схеми поведінки і тактику перемовин. Фактичино це була гра, де пуцин наперед знав усі карти і комбінації, а також слабкі сторони і фобії. Я в цьому був упевнений ще задовго до сьогодні.

Ця «доленосна зустріч», яку було так роздуто, виявилась ганьбищем Америки в особі її президента. І є у мене підозра, що не без допомоги та участі декого зі Штатів. Такий «крутий ковбой», який показово та нахабно розштовхував європейських президентів, щоби стати перед камерами найпершим, який попхався поперед королеви, повернувшись до тої спиною (абсолютне порушення традицій), стояв обісраний і лише проплямкав, що пуйло «дуже крутий», щось там про мир і ніхто вже не сумнівався, на чиїх умовах. А більше йому сказати не було чого.

Зазвичай таким зустрічам передують колосальні зусилля купи дипломатів, і це завжди лише формальне завершення того, про що вже давно «перетерто». Після серії відносно непоганих успіхів на «куражі» та адреналіні сьогодні Трамп виглядав, як брутально зґвалтований урками у тюремній камері. Було враження, що з похнюпленого носа зараз закапає у складені між колінами долоні. Де й поділось оте задирання голови та випинання щелепи. Згадався ще один діяч, який так любив робити. Звали його Мусоліні, він помер, повішений догори ногами.

Думаю, це була дурна, доленосна помилка самовпевненого американського бариги. Таке йому не подарують уже не тільки вороги, а й у стані республіканців, яких він так обісрав. Цей провал Трампа, без сумніву, буде мати дуже погані наслідки для Штатів. Він показав слабкість і нерішучість. І xто? Сам нахаба Трамп! Для усіх це означає «Америка боїться пуцина». Це в зграї не вибачають.

Вкотре знімаю капелюха перед Маккейном: «Це була одна з найганебніших сцен, які стались з американськими президентами за всю мою пам’ять».

Джерело: Kosta Misoura

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв