Саакашвілі може зруйнувати політичну систему в Україні, – експерт

259
Політолог, науковий директор фонду «Демократичні ініціативи» Олексій Гарань прокоментував можливе створення партії колишнім заступником глави ГПУ Давидом Сакварелідзе.

На думку політолога, Україні потрібна подібна партія, створення якої спрогнозував колишній заступник Генерального прокурора Давид Сакварелідзе. Крім того, він нагадав, що в державі вже була спроба створити подібну політичну силу.
«Насамперед, це «Демальянс», який був ще під час Майдану і «Сила людей». Ішли розмови про їх об’єднання. І якби вони виступали об’єднано по Києву, то пройшли б до Київради», – наголосив експерт у коментарі 24.
За його словами, і поза цими партіями є особи з представництва нового покоління, яку мають на меті прозору політичну діяльність. На загальнодержавному рівні їм складно здолати бар’єр у 5%, проте це все одно можливо.
Гарань також підкреслив, що майже впевнений у першості в цій партії глави Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі. Експерт упевнений, що саме йому вдасться подолати цей бар’єр  і отримати місце в парламенті, проте саме його роль у новій політичній силі може стати дестабілізуючою ситуацію в цілому.

Коментарi

Коментарiв