Олександр Кочетков: Трамп і Путін – це природа, від якої милостей не чекають

300
Олександр Кочетков, політолог

Не розумію, що за хайп через зустріч лідера цивілізованого світу, який думає про майбутнє, і вождя світу, який застарів ще в минулому столітті?

Напередодні зустрічі я докладно і аргументовано розповідав про те, чого можна чекати від цього саміту. А саме – нічого!

Судячи з саме замовчування на прес-конференції, можна констатувати: щодо чогось таки домовилися. Зокрема, про розподіл Сирії на зони окупації при поки що збереженні Асада. Для РФ – це можливість закріпитися зі своїми базами і продовжити тиск на Туреччину, щоб отримати її згоду на додаткові гілки «Турецького потоку» в Європу в обхід України. А для США – це можливість стравити РФ і Іран, оскільки іранський маршрут забезпечення свого військового угруповання в Сирії проходить якраз через зону, підконтрольну Росії. Але про ці геополітичні інтриги пресі не розкажеш!

Щодо непідтримки Китаю з боку Росії в американо-китайській торговельній війні, судячи з усього, розмови були, були якісь запевнення, які можна вважати за близькість позціі, але чіткої стовідсоткової домовленості поки немає. Тема буде опрацьовуватися і надалі. І, знову-таки, це не для преси.

Про припинення підтримки Північної Кореї з боку РФ, яка відбувається, в основному, не безпосередньо, а через Китай – те ж саме.

Щодо України бесіда була. Що вже добре – не забули, як непотрібну прикру дрібницю. І навіть на прес-конференції згадали. Можна зробити висновок: сторони обмінялися позиціями, і кожна залишилася при своїй. Відповідно, крім безглуздого «Мінська», спиратися їм на немає на що. Якщо не трапиться чогось екстраординарного, то і США, і РФ будуть чекати наших президентських виборів, щоби почати свої ігри вже з новим Президентом (Канцлером ?!) України.

Оскільки змістовних повідомлень для публіки немає, то Трампу знадобився відволікаючий момент (Путіну не знадобився, йому в РФ критичних питань давно не ставлять). І якщо ця дурня з недовірою своїй розвідці, а потім закос під «Невинуватий я – обмовився просто!» придумана, а не не випадково вийшла, то придумав її геній піару. А якщо випадково вийшло, то все одно працює відмінно, оскільки в Штатах обговорюють в основному це, а фактичні домовленості пішли за кадр.

А нам треба міняти нинішню нешановану в світі владу й брати свою долю у свої руки. Інакше – затопчуть мимохідь, навіть не помітивши.

Джерело: Александр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв