Шимків анонсував створення посади Державного секретаря

217
Заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків заявив, що вже восени 2016 року в країні можуть запровадити посаду Державного секретаря.

За словами високопосадовця, нині розпочали формування конкурсної комісії, пізніше ж стартує відбір кандидатур на нову посаду. В інтерв’ю 5 каналу він також повідомив, що вже восени поточного року в Україні відбудеться це нововведення.
Заступник глави АП також нагадав, що влада більше року ухвалювала новий закон про державну службу: «За нього проголосували, підписали у грудні минулого року, і ось уже в першому кварталі поточного року затверджено частину необхідних підзаконних актів, які дозволять рухатися далі».
Шимків наголосив, що в повному обсязі закон набув чинності 1 травня поточного року, і в першу чергу його цікавить те, як державні структури реагують на нього й виконують положення документа.
Додамо, нещодавно глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі розкритикував закон про державну службу. На його думку, документ не продуманий повноцінно, оскільки українська держслужба може залишитися без багатьох важливих працівників, які мають подвійне громадянство.

Коментарi

Коментарiв