Порошенко вилетів до РФ забрати Савченко

240
25 травня цього року Президент України Петро Порошенко вирушив до РФ, аби здійснити обмін російських спецназівців Алєксандра Алєксандрова й Євгєнія Єрофєєва на ув’язнену льотчицю Надію Савченко.

Відповідно до інформації Слово і діло, найближчим часом президентський борт із росіянами Євгєніємм Єрофєєвим і Алєксандром Алєксандровим прилетить із Києва до Ростова-на-Дону, куди вже доправлена українка Надія Савченко.
Імовірно, сторони здійснять обмін у самому аеропорту. Деякі джерела стверджують, що Президент і його супровід вилетіли ще о 8.30 за київським часом. Відповідно, Савченко може повернутися на Батьківщину вже сьогодні.
Тим не менше, прес-секретар Президента Російської Федерації Дмітрій Пєсков нещодавно заявив, що Кремль не розглядає можливості обміну Савченко на своїх спецназівців. Крім того, один із адвокатів українки Марк Фейгін раніше запевняв, що її повернення вже у травні цього року є малоймовірним. 
За його словами, процес обміну потребує зусиль обох сторін, проте якщо Україна висловила готовність до компромісів, російська влада не поспішає робити певні кроки, аби повернути ув’язнених ГРУшників до РФ.
Нагадаємо, 22 березня поточного року російський суд визнав винною Савченко у вбивстві журналістів із РФ, замаху на вбивство групи терористів і нелегальному перетині кордону, призначивши їй 22 роки позбавлення волі та проігнорувавши всі докази її невинуватості.

Коментарi

Коментарiв