В анексованому Криму зник безвісти член Меджлісу

631
Журналістка Наджі Фемі 25 травня 2016 року повідомила, що в анексованому Криму зник безвісти член регіонального Меджлісу кримськотатарського народу Ервін Ібрагімов.

«У Бахчисараї зник кримський татарин, колишній депутат міської ради, член регіонального Меджлісу кримськотатарського народу Ервін Ібрагімов. Його автомобіль знайшли посеред дороги. Батьки нічого не знають про його місце перебування, він не виходить на зв’язок», − написала у своєму Facebook журналіст.
Підкреслимо, після анексії Кримського півострова Російською Федерацією розпочалися масові викрадення кримських татар. Про порушення прав цього народу заявив навіть міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу. Він наголосив, що Кремль не виконав жодної обіцянки щодо поліпшення рівня життя цього народу.
У травні 2016 року відбулася конференція ЮНЕСКО, яку присвятили Всесвітньому дню свободи преси. Під час заходу зі зверненням до Організації виступили українські дипломати.
«В анексованому Росією Криму з 2014 року відбувається утиск незалежних ЗМІ і громадянського суспільства. Кримців, незгодних із позицією Кремля, залякують, змушують мовчати або видавлюють із півострова. Незалежний голос або критику в Росії і окупованому Криму прирівнюють до сепаратизму або екстремізму, що тягне за собою кримінальне переслідування і позбавлення волі», − заявила редактор проекту «Крим. Реалії» Олена Юрченко.

Коментарi

Коментарiв