«Нє знаєш русскій – іді учі»: провідниця «Укрзалізниці» відмовилась говорити українською з пасажиром

1827
Провідниця навідріз відмовилася спілкуватися українською

У потязі № 134 «Миколаїв – Івано-Франківськ» провідниця влаштувала скандал через прохання розмовляти з ним українською мовою. Про це пасажир Ярослав Попович повідомив на сторінці у Facebook.

«Потяг обслуговує одеська бригада провідників. Провідниця Вакулік Ніна Олександрівна звертається до мене російською: «Ваш білєтік і дакумєнти». Прошу її обслуговувати мене українською. Вона реагує агресивно: «Кто такоє сказал, што я далжна абслуживать на украінском? Украінскава язика я нє знаю, учіть нє буду, буду абслуживать на русском. Не знаєш русскій – іді і учі, нацианаліст», – розповів Попович.

Після цього пасажир звернувся до начальника потяга.

«Така поведінка провідника неприпустима, тим більше, що Вакулік працює у нас вже давно. Україномовних пасажирів ми повинні обслуговувати українською, проводимо відповідні інструктажі. Якщо вона не знає української, то працювати провідником більше не буде, переведемо її у ДЕПО. Крім того, обов’язково проведемо роботу з усіма нашими провідниками», – пояснив начальник поїзда, після чого пішов до провідниці.

Однак працівниця «Укрзалізниці» своєї думки не змінила і ще раз наголосила на тому, що української мови не знає.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв