Мінфін пообіцяв ліквідувати податкову міліцію

238
Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що вже протягом найближчих місяців відомство ліквідує податкову міліцію.

УНІАН нагадує, що Кабінет Міністрів України ще з 2014 року обговорює можливість ліквідування податкової міліції та створення замість неї Служби фінансових розслідувань. 
«Як я вже заявляв, ми ліквідуємо податкову міліцію. У мене є практичний план, як це зробити, і це питання місяців, а не років, як було раніше. А, можливо, це відбудеться навіть швидше», − спрогнозував високопосадовець.
Глава Міністерства фінансів підкреслив, що «автоматами кошти до державного бюджету не повернути». Відповідно, країна повинна відмовитися від такого способу та сформувати аналітичний центр, що працюватиме не за допомогою зброї, а за допомогою інтелекту.
Додамо, у серпні 2014 року до Верховної Ради України внесли урядовий законопроект щодо ліквідації податкової міліції та створення Служби фінансових розслідувань, проте вже в листопаді його відкликали.
Кілька років колишній Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк обіцяв ліквідацію податкової міліції й формування нового відомства, проте жодних практичних заходів для реалізації цих обіцянок не було зроблено.

Коментарi

Коментарiв