Айдер Муждабаєв: Усик перемагає в столиці російського рейху, на решті території Землі впевнено перемагає Путін

1088
Айдер Муждабаєв, заступник гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR

Усик впевнено перемагає на рингу в столиці російського рейху, але на решті площі Землі впевнено перемагає Путін. Нормальний фюрер нормальної, рукопожатної усіма країни. В т.ч. українцями. Країни, до якої відомий/улюблений українцями українець приїжджає помірятися силою в спорті, а потім по-братськи обійнятися з росіянином, адже спорт поза політикою, так Путін усе говорить.

В душі ми відчуваємо цю невідповідність, але в цьому собі ж не визнаємо: прирівнюємо бій в боксі до бою з російськими окупантами, хвалимо героя, радіємо перемозі. Хоча на ділі, крім слова «бій», нічого спільного між ними немає. Два прапора – агресора і жертви – тут поруч, пліч-о-пліч. Спів двох абсолютно несумісних, коли країни воюють, гімнів – одними ротами. І для всіх, крім нас, в т.ч. для частини жителів України, це виглядає по-іншому: в принципі, все нормально, хтось тимчасово посварив народи-брати (в російській трансляції це говорять прямо), якісь дивні люди в якихось окопах чогось тримають якийсь фронт. А в тилу, у нас – захоплення, радість. І адже бій хороший, боксер хороший, і люди-то всі хороші, і все це круто, патріотично.

І я цих людей в даний момент часу розумію. Але, на жаль, радісні зараз локально глобально не розуміють нічого. Або женуть від себе «непотрібні» думки. Може бути, вони не читали історичних книг, або, теоретично, читали не до кінця. Але практикою це можна виправити: хто зараз не розуміє – потім зрозуміє. Життя їм пояснить. Або смерть. Це як кому пощастить у третю світову. Пропустити її людству вже навіть якось ніяково. Стільки вкладено піару і засобів в це шоу сили і волі, такі промо-ролики, титули, преміальні, що не помітити це можна.

Джерело: Айдер Муждабаєв

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв