Юрій Касьянов: Світ стрімко змінюється, а ми живемо у Середньовіччі в очікуванні середньої зарплати в $200

384
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Усього якихось десять тисяч років тому з’явилися перші землероби і скотарі. У 776 році до нашої ери відбулися перші Олімпійські ігри. У 323 році до н.е. помер Олександр Македонський. У 69-му році до н.е. народилася цариця Єгипту Клеопатра. У 30-му році до н.е. вона наклала на себе руки, і з її смертю закінчилася історія незалежної Єгипту. А в 480-му році нашої ери впала Західна Римська Імперія, що підкорила Єгипет. У 1453-році турки-османи взяли Константинополь. 7 березня 1876 Олександром Беллом було отримано патент на винахід телефону. 2 липня 1897 року Марконі отримав патент на радіозв’язок. Перший політ літака братів Райт відбувся 17 грудня 1903 року. А вже 16 липня 1945 року був здійснений перший ядерний вибух …

Потім історія пішла в галоп. Перші реактивні літаки, перші космічні ракети, перші супутники, перші космонавти, перші люди на Місяці, перші персональні комп’ютери, перші мобільні телефони… Населення Землі збільшується із запаморочливою швидкістю, і вже становить 7 мільярдів 600 мільйонів осіб.

Світ стрімко змінюється. А ми як і раніше живемо в середньовічному лайні, в очікуванні середньої зарплати в 200 доларів до 2020 року, в безальтернативності “мінських угод”, і неможливість вступу в НАТО. Дивно, так? ..

Джерело: Юрій Касьянов

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв