ЄС і США можуть оголосити нові санкції проти Росії

243
Американська влада висловила готовність запровадити нові санкції разом із європейськими партнерами, якщо РФ здійснить наступ на Донбас.

Під час дискусії в юридичній конторі Бейкер і Маккензі координатор політики санкцій Державного департаменту США Деніел Фрід оголосив, що американська влада вірить в успіх уже існуючих санкцій проти Російської Федерації, проте розглядає можливість запровадження нових обмежувальних заходів.
Голос Америки нагадує, що у червні 2016 року 28 країн-членів Європейського Союзу повинні ухвалити рішення щодо подальшої долі санкцій проти РФ. Сполучені Штати Америки висловили надію, що ЄС затвердить правильну резолюцію та продемонструє трансатлантичну єдність.
«Я думаю, що Федеріка Моґеріні була права, коли сказала, що ЄС продовжить санкції. Я не знаю напевне, що Євросоюз зробить, але я знаю, що досі кожного разу він продовжував санкції», − зазначив Фрід.
Аналогічну думку висловила і заступниця Голови делегації Європейського Союзу у США Каролін Вісіні: «28 незалежних урядів будуть разом ухвалювати це рішення. Але ми вже показали, що можемо бути єдиними. Ми вже продемонстрували це в грудні, коли продовжили санкції, хоча і тоді ж ходили ті ж чутки й точилися такі ж розмови, що і зараз. Існують різні економічні інтереси, різні історичні зв’язки з Росією. Але разом з тим наша позиція щодо незаконності анексії Криму та триваючої агресії в Україні залишається твердою».

Коментарi

Коментарiв