Назар Приходько: Виконання Гімну та Прапор на плечах роблять з Усика нашого боксера чи ні?

620
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Ну що, поговоримо?

По мотивах моєї стрічки у Фейсбуці тиждень тому:

«Усік – вата! Він свої рукавички Онуфрію подарував, він на питання «Чий Крим?» – відповідає «Крым это Крым» і взагалі: чим він відрізняється від артистів, які їздять на територію країни-агресора ворогів тішити? Ах да – бій по «Інтеру» транслюватимуть!».

По мотивах моєї стрічки сьогодні:

«Усік – Патріот!». Вийшов в ринг під Українську пісню, співав Гімн України в Москві і наваляв «господарям поля»! Незабутня ніч! Дивилися всією родиною!».

О як! Яка трансформація, яка гнучкість… Нє, нє, нє – яка ПРИНЦИПОВІСТЬ, Друзі! Ну раз так, тоді давайте виходити з того, що є.

Тепер БУДЬ-ЯКИЙ артист, який поїде в РФ за якоюсь музичною нагородою, МАТИМЕ право сказати: «А що? Я, між іншим, теж завойовую нагороди на території країни-агресора і можу для протоколу їх над головою щоразу підіймати. Я під час війни переміг росіян на музичному фронті! Так? ТА-А-А-АК! А чому ні?».

Далі: бойкот телеканалу «Інтер»? ПФФФФФФ! Проїхали. Далі: більшість з вас дорікала любителям футболу за «розбойкот» у силу збірної Хорватії, бо «Слава Україні» від Віди та Вукоєвіча та Віди та Оліча. Я САМ два матчі розбойкотував, бо ще раз: «Слава Україні!» від людей, для яких і де-факто і де-юре Україна НЕ Є рідною країною дорогого коштує. Від Усіка на післяматчевій прес-конференції «Слава Україні!» було? Ні. Так чого дорікати футбольним фанатам? Формально, ми вболівали за більших Патріотів ніж вчора бився в ринзі. І триклятий «Інтер» дивилися через більш гідних людей. Так? ТА-А-А-АК.

Ну і наостанок. Да, факти того, що Усік побив Гассієва в Москві тішать серце будь-якого притомного Українця, я теж порадів коли дізнався і привітав його з цим у себе на сторінці, але мене не полишають певні питання: пісня-саундтрек, виконання Гімну та Прапор на плечах роблять з Усіка нашого боксера чи ні в світлі відомих фактів, і чи насправді ми можемо говорити про Національні перетворення в суспільстві, в світлі тієї його принциповості, яку я згадав вище?

Джерело: Назар Приходько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв