Сергій Якимчук: Російськомовний Усик – такий самий шоумен, як і Лобода

2669
Сергій Якимчук, активіст

Боксу не дивлюся.  Бої без правил – так, дивлюся але не так щоб часто. А тепер про Усика. Хочу наголосити, що українцями я вважаю лише тих людей, які говорять українською, бо це – природньо.

Сьогодні бокс, в якому виступає Усик це, насамперед, бізнес. Шоу. Шоу-бізнес якщо хочете. Тому пан Усик – бізнесмен, спортивний і вдалий бізнесмен, який заробляє в цьому бізнесі свої надприбутки.

Російськомовний Усик – такий самий шоумен як та ж російськомовна Лобода, яка, до речі, також нещодавно виграла на росії якийсь там золотий чи то кубок, чи то «грамофон» тощо.  Давайте і Лободі дамо Героя?!

Я би ще міг зрозуміти, якби Усик записав відео, як хорватські футболісти, або перед чи після матчу взяв мікрофон і сказав, що присвячує свою перемогу в’язням кремля і пообіцяв на призові гроші купити амуніцію і техніку для бійців «правого сектора» – самого бойового підрозділу Українського Війська, щоби ті могли завтра замочити побільше моксалів. А в кінці промови крикнути: «Слава Україні!». Натомість ми почули російською мовою: «Спасіба Алімпійскій!». До речі, ті ж самі хорвати і гравці збірної Франції передали свої преміальні на благодійність.

Але Усик цього всього не зробив. І не зробить. Він навіть не вважає за необхідне говорити українською. Чому? Тому, що УСИК!  Розумієте?!  Не ВУСИК, а УСИК.  Тому що «какая разніца»?!  Тому що «Мишебратья». Бо в Україні треба розрізняти Український Народ і «насєлєніє украйіни». Це різні речі. Ось і все.

І давайте вже припинемо різними частинами одночасно співати йому диферамби і клясти його за російську і поїздки на московію, бо ви українці, вже довели своїми кометарями «ета бєднає рускаязичнає животнає» мабуть до сліз!

Припиніть! Чи ви хочете щоб після російськомовних захисників «ромів» на нас ще накинулися російськомовні захисники тварин?!

Джерело: Сергій Якимчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв