Савченко у гніві повернулася до України, − експерт

278
Психолог Валентин Кім проаналізував міміку, жести й інтонацію нарешті звільненої з Російської Федерації Надії Савченко та Президента України Петра Порошенка під час грандіозного повернення українки на Батьківщину.

У коментарі для ТСН психолог наголосив, що українська політика, яка тривалий час перебувала у «сонному» стані, отримала потужний удар від свого неконтрольованого представника – Надії Савченко.
Він підкреслив, що навіть не експерти могли помітити, наскільки розлюченою повернулася льотчиця до України, й наскільки розгублено виглядали під час її зустрічі представники Адміністрації Президента й сам Президент.
«Обличчя Савченко було дуже насупленим. Із таким виразом обличчя люди не додому повертаються, а на поле бою. І, боюсь, це не передбачає нічого хорошого для багатьох осіб», – спрогнозував експерт.
«Стоячи поруч із Порошенком, вона виглядала так, ніби готується до бою – в позі боксера, змушеного стримувати свій гнів. Надія демонструвала, що повернулася не за спокоєм чи нагородами. Судячи з усього, її негативне налаштування пов’язане саме з Президентом», – підмітив психолог.
Він також зазначив, що основною рисою поведінки глави держави під час вручення Савченко ордену Героя України була розгубленість. Поруч із Надією він відчував багато негативних емоцій, що спричинило його стан розгубленості, який Порошенко намагався приховати.

Коментарi

Коментарiв