Аналітик: Порошенко і Медведчук – політичні близнюки

1095
Президент використовує кума Путіна для комунікацій з Кремлем щодо своїх економічних інтересів у РФ

Чинний президент України Петро Порошенко та кум Путіна Віктор Медведчук у сенсі використання влади задля власного збагачення є «політичними близнюками». Таку думку в інтерв’ю виданню Вголос висловив політичний аналітик Олександр Кочетков.

За його словами, зараз Медведчук, маючи певні кошти, організовує якісь кампанії на зразок «Українського вибору», чи є учасником Мінської групи та опікується питанням звільнення заручників.

«І з одного боку – це воля Кремля, а з іншого – Порошенкові достатньо зручно з ним спілкуватися та домовлятися і вирішувати проміжні питання. Адже у нього з Росією, окрім політичних, є ще й економічні питання для вирішення», – уточнив експерт.

Також Олександр Кочетков додав: «Коли Президентові треба порадитися або передати якусь інформацію, Медведчук – «найбільш поважна людина», окрім високопосадовців. Він же має право вільно літати в Росію, хоча й діє заборона перетинати лінію розмежування, сперечатися з ким завгодно тощо. Тобто це така недоторканна особа вищого рівня».

За словами політичного аналітика, це відбувається тільки тільки тому, що Президент України не хоче проявляти політичну волю щодо нього.

«Та якби Порошенко сказав: «Можна!», то Медведчука порвали б на шматки щонайменше 10 осіб в Україні», – резюмував експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв