Дружину Турчинова ледь не підрізав виходець із Донеччини

196
Увечері 25 травня цього року секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив, що охоронець врятував його дружину Ганну від озброєного ножем нападника.

«Зловмисник напав на Ганну Турчинову прямо в інституті, де вона працює. Напав із ножем, кричав: «Ви у мене відповісте». Нападник, житель Донецької області, приїхав цілеспрямовано з окупованої території для нападу на родину Турчинова», − повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.
Відповідно до інформації Лівого берега, полісмени знешкодили й затримали нападника, а пізніше виявили й вилучили у нього комплект холодної зброї. Під час допиту зловмисник продовжував висловлювати погрози вже не лише родині Турчинова, але і владі у цілому, пообіцявши «довести справу до завершення».
Сам глава Ради національної безпеки й оборони прокоментував інцидент так: «Слава Богу, що моя дружина та її колега, яка була поруч із нею, не постраждали. Хочу подякувати охоронцеві, завдяки професійним діям якого було врятовано людське життя, а також співробітникам Національної поліції України, які оперативно приїхали на місце злочину і затримали нападника».
«Терористи не можуть здолати нас у бою, і тому намагаються підступно зводити рахунки з беззахисними жінками. Але їм не вдасться залякати ні мене, ні мою родину», − наголосив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв