Лариса Ніцой: Чи справді Усик підтримує московське «Двіженіє сорок сороков»?

729
Лариса Ніцой, дитяча письменниця

Ви уявляєте собі француза, який приїхав у країну, де утримуються незаконно його співгромадяни французи, щоби цей француз став у цій країні чемпіоном світу і ні слова не сказав до своїх співвітчизників, які голодують в тюрмі на знак протесту проти свавілля щодо них?

Ви уявляєте німця, який приїхав в іншу країну, став чемпіоном світу в цій країні і ні словом, ні півсловом не озвався до своїх співгромадян німців, які утримуються незаконно в цій країні і влаштовують акції протесту?

Ви уявляєте італійця, британця, чеха, поляка, хорвата, які б так вчинили? Приїхали в країну, де утримуються в тюрмі італійці, британці, чехи, поляки чи хорвати, голодують на знак протесту, а їхній чемпіон приїхав і нічого, НІЧОГО не сказав про них…

Мені вчора на телебаченні журналісти показували фото чемпіона в зоні АТО і розпитували, що я про це думаю. Маю для журналістів зустрічне фото і хочу їх запитати, що вони думають про «Двіженіє сорок сороков» у москві? Те двіженіє підтримує «ДНР». Має свої фірмові червоні кофтинки. Відзначилося своєю підтримкою лже-республік на наших окупованих територіях і точно в такій кофтинці того Двіженія красується красава-кумир – чемпіон. Що то за фейк такий гуляє інтернетом про чемпіона у футболочці підтримки днр?

Джерело: Лариса Ніцой

Постійне посилання

 

Коментарi

Коментарiв