Саакашвілі відхрестився від виразу про «збіговисько нездар в уряді»

206
Глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі прокоментував своє інтерв’ю британському виданню Guardian, у якому він нібито назвав Кабінет Міністрів України «збіговиськом нездар».

«У мене є серйозні зауваження до того, як формувався Кабінет Міністрів України в результаті багатьох договорняків і компромісів, і ми дійсно отримали слабший його склад, ніж хотілося би. Мій друг Володимир Гройсман, з яким у мене однакові бачення з багатьох питань, опинився в доволі скрутному становищі, але я ніколи не назвав би цей уряд «купкою бездарних людей», хоча там і є ті, хто були замішані в корупції, представники уряду Арсенія Яценюка і ті, хто дуже слабкі в умовах викликів, що стоять перед Україною. Я доволі критично ставлюся до проблем нашої влади, але, на жаль, цілу низку моїх цитат наведено неправильно», − написав у своєму Facebook Саакашвілі.
Він також висловив сподівання, що британське видання виправить помилки в його інтерв’ю. Слід зазначити, що глава Одеської ОДА вже далеко не перший раз потрапляє у подібні ситуації зі ЗМІ.
Зокрема, в листопаді минулого року видання Politico оприлюднило інтерв’ю Саакашвілі, в якому він заявив, що має намір отримати посаду Прем’єр-міністра України, яким у той час був Арсеній Яценюк. Пізніше високопосадовець спростував і цю інформацію.

Коментарi

Коментарiв