Георгій Тука: Ми вступаємо в найбільш небезпечний період новітньої історії України

511
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука

Реваншисти на марші?

Приблизно рік тому стало зрозуміло, що Росія буде намагатись реалізувати в Україні сценарій «повзучої анексії».

Чудово орієнтуючись в реаліях нашого політикуму, Кремль буде грати на протиріччях патріотичної частини політиків («два українці – три гетьмани») з одного боку, та консолідуючи проросійський електорат навколо єдиного кандидата – з іншого боку.

Ми вступаємо в найбільш небезпечний період новітньої історії України: анексія Криму та війна на Сході – з одного боку, та турбулентність передвиборчого процесу – з іншого.

Вчорашні друзі будуть нищити один одного, виливаючи водоспади компромату, застосовуючи спецслужби, контрольовані ЗМІ, «незалежних» експертів, продажну «общественность»… Арсенал передвиборчої зброї безмежний!

Разом з тим, російські керманичі далеко не дурні. Вони чудово розуміють: відверто прокремлівська партія (лідер) не мають жодних шансів. Тому будуть використовуватись «нейтральні» штампи: «прямі переговори з Донецьком» (на чому наполягає Кремль з 2014 року), «східноєвропейська Швейцарія» (аби не НАТО), «відновлення втрачених економічних зв‘язків» (зрозуміло, з Росією), «треба кошти витрачати на пенсії, а не на танки»… Як ви гадаєте, невже випадково останнім часом «п‘ята колонна» вперто уникає використання згадки про Московський партіархат? Да так вперто, що останніми днями навколо цього в мережі точились достатньо жорсткі суперечки: «Да нет никакого УПЦ МП! Есть только УПЦ!». Я з жахом уявив, в разі отримання Томосу, саме ці про-московські ортодокси почнуть волати «Нам надали автокефалію»!

На фоні всіх внутрішніх негараздів, Кремлю конче потрібно сплюндрувати імідж України серед наших зовнішніх союзників.

Яким чином?

Я бачу три тези.

Перша: створюючи всередині країни штучні, але болісні, проблеми, демонструвати «інституціанальну неспроможність Київської хунти» (хлор).

Друга: роблячи сенсаційні викриття корупційних дій влади (реальні і вигадані), росіяни будуть поширювати тезу про безуспішність співпраці з наскрізь корумпованим режимом.

Третя: організовуючи низку провокацій, Кремль буде поширювати тезу про формування «фашизму» в Україні.

Останні події, пов‘язані з погромами ромських таборів, свідчать про професійну організацію і подальше висвітлення в ЗМІ, цих подій.

Кілька днів тому я спеціально зустрівся з Євген Карась для того, аби дізнатись про деталі тих подій.

Із Жекою я товаришую ще з 2014 року! І, попри те, що я схвалюю не всі вчинки його організації, друзів я не зраджую.

Отже, за півтори години розмови ми дійшли висновку: це була провокація! Я обов‘язково зустрінусь з керівництвом СБУ для того, аби розповісти всі деталі, як подій, які передували «погрому», так і хід безпосередньо самого «погрому»! Я вже мав таку розмову що до «львівських» подій – готовий допомогти і з київськими.

Молодих націоналістів вміло використали, підставили і «засняли». Хто? Має розібратись СБУ.

Нажаль, ці події вже стались і вони отримали вкрай негативну оцінку європейських ЗМІ. Зрозуміло, на темі «фашистських погромів» заробили бали і проросійські політики в ЄС!

Свій внесок роблять і популісти. Один «благодетель», відомий законодавчий спамер, мастерить нардепа з «человека из народа» (чудово знаючи, що один нардеп ні для кого ніякої ані загрози не представляє, ані ніякого впливу ні на що не має). Друга – ліпить «народну Конституцію», чудово знаючи, що 90% виборців ніколи її не читали, 99% нічогісінько не розуміють в конституційному процесі. Такі собі «народні перегони». Цікаво, чим здивує Ляшко? Народною лотереєю?!

Переконаний – головний бій ще попереду!

Нажаль, у мене нема переконання в тому, що слабка і демотивована владна «еліта» зможе впоратись з високопрофесійними російськими кукловодами. Ті мають фінансові і інформаційні ресурси, кадровий резерв та продажну «політичну еліту», яка здатна зраджувати не тільки вчорашніх друзів, а і країну у цілому.

Росіяни готові до використання т. з. «демократичних механізмів» для організації реваншу.

З моєї точки зору, ефективно протистояти такому сценарію зможе виключно жорстка централізація влади фанатиками майбутньої європейської незалежної України в складі НАТО! Загравання, компроміси, «договорняки» – шлях до знищення НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ!

Джерело: Георгій Тука

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв