Марина Данилюк: Збереження зони комфорту восени 2019-го може призвести до регресу ще на 10 років

322
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

У тому, що Медведчук офіційно розвіртуалізувався в партії Рабіновича, нема жодної сенсації. Особливо для тих, хто уміє складати пазли.

Давно відомо, що Рабінович – пряме протеже Медведчука. Менше року тому друг Медведчука Шуфрич перейшов із партії «Опоблок» в партію «За життя» — і це був перший сигнал, чий кум стоїть за кулісами популярної партії.

Жоден ефір на ньюзвані Мураєва не обходиться без цитат Медведчука або пулу його маріонеток зі звуковими ефектами: Шарії, баби шаріїв, хлопчики і дівчатка, які хочуть люксового життя за будь-які компроміси…

Особливо мені сподобалось цитата Рабіновича: я у середу запросив, а в четвер Віктор Володимирович уже погодився.

Друга деталь – джинса із Медведчуком-партійцем з`явилась на телеканалі «Україна». І там головна теза, що Медведчук – «золотий ключик до миру, бо за завданням Порошенка бігає по Москві із завданнями». А ще звільнив начебто 480 в’язнів із підвалів РФ і ОРДЛО.

Найближчі місяці до парламентських виборів Медведчука, як головного миротворця, рятівника політв’язнів і людину, яка поверне Донбас попри жадібних і кровожерливих київських політиків…

Питання: зжере електорат оце лайно, замасковане під фаст-фуд, чи ні.

Тут є велика відповідальність усіх здорових ментальністю людей цієі країни: волонтерів, журналістів і військових, політиків, яким не насрать і яким не хочеться відкату держави до 2010 року.

Як найменше треба припинити брехню про швидке повернення Донбасу, який можна швидко повернути, засипавши грошима і поставивши на прикордоння європейських миротворців. Або нісенітницю про #кримнаш і людей, які чекають Україну взад, але їм не дають…, але насправді там всі таємні патріоти. Фіг там)

На розфарбованих бігбордах люди не бачать не рецептів, не бачать світла в кінці тунелю. Їм пропонують різдвяну гірлянду на два тижні.

Я страшно боюсь формулювання «ми повернемо мир» і «Донбас/Крим повернеться сам», бо ніхто не каже про ціну компромісу. Втрата політичної залежності? Дешевий газ в обмін на політичний контракт із «Газпромом»? Федералізація і фінансове ярмо через відновлення інфраструктури і спонсорство людей Криму і Донбасу, яким пофіг із ким жити, аби гроші платили і стаж ішов.

Я страшно боюсь, що масове збереження зони комфорту восени 2019 призведе до регресу ще на 10 років. Доки терпець знову не урветься і захочеться революційноі романтики і крові під будинком профспілок.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв