Штайнмайєр спрогнозував покращення відносин між Україною і РФ

249
Глава Міністерства закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр висловив сподівання, що після звільнення Надії Савченко між Києвом і Москвою покращаться відносини.

Глава МЗС Німеччини зазначив, що міжнародна спільнота сподівається на подальший прогрес у розбудові довіри між Україною й Російською Федерацією після грандіозного обміну полоненими. Крім того, це нарешті може позитивно вплинути на реалізацію Мінських домовленостей.
«Я радий і відчуваю полегшення з приводу того, що українського пілота Надію Савченко нарешті звільнено і вона може повернутись до своєї родини в Україні. Це хороші новини, яких ми тривалий час добивалися, і яких довелося чекати так довго. Бажаю пані Савченко найшвидшого одужання. Наші думки з нею та її родиною. Я сподіваюсь, що цей обмін полоненими допоможе розбудувати довіру між країнами та створить позитивну ситуацію для Мінського процесу», − цитує Голос Америки Штайнмайєра.
Додамо, нещодавно експерт Інституту Маккейна Дейвід Креймер наголосив, що Сполучені Штати Америки й Європейський Союз повинні «поховати» Мінські домовленості: «Ми повинні припинити розмови про те, існування чого Російська Федерація навіть не визнає».

Коментарi

Коментарiв