Очільник Луганщини порівняв українців, які голосують за гречку, з тваринами

372
Юрій Гарбуз переконаний, що політтехнологи по-хамськи ставляться до майбутнього України

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз заявив, що на Луганщині та Донеччині потрібно запровадити «політичну дієту». А саме – не пускати на Донбас депутатів-популістів. Про це чиновник розповів в інтерв’ю виданню Апостроф.

«Існують дві дієти: одна – щоби стати красивішим, а друга – щоб не померти. У нашому випадку це другий варіант. Ми повинні прибрати популізм всіх партій, доки не закінчиться війна. Адже через це ми несемо іміджеві втрати як країна. Наприклад, приїжджає якийсь депутат і говорить про війну і про те, що, мовляв, влада її не закінчує. Але цим же буде живитися ворог, демонструючи мешканцям непідконтрольних територій, що нібито у нас все погано. Ті, в свою чергу, будуть задаватися питанням, чи хочуть вони жити в нашій країні», – сказав він.

Також Гарбуз розповів, як, на його думку, має працювати «політична дієта». Серед іншого розкритикував і народного депутата з «Волі народу» Сергія Шахова, який роздає виборцям цукор.

«Якщо депутат хоче допомогти вставити вікна в садочку – нехай приїжджає й вставляє. Якщо хоче військовим допомогти – будь ласка. Але якщо він хоче через канали та газети гадити тут, то цього робити не потрібно. Через це ми несемо іміджеві втрати. І коли Шахов роздає тут цукор жителям, то на тій території це подають так, що нібито нам їсти нічого. І це не іміджеві втрати Шахова або Луганської області. Це втрати всієї країни. І якщо ми хочемо, щоби у нас запрацювали закони, нам потрібно перестати брати цей цукор», – заявив чиновник.

Гарбузу це нагадало історію з тваринами.

«Живучи в лісі я приручив своїх звірів до режиму прийому їжі. Як тільки стукав по відру, вони повинні були відразу прибігати. У результаті в них виробився рефлекс. Сьогодні відбувається те ж саме і з людьми. Вибори ще не почалися, але нас уже потроху підгодовують. І як тільки потрібно буде, всі прибіжать», – сказав голова Луганської обладміністрації.

Чиновник додав, що політтехнологи по-хамськи ставляться до майбутнього українців.

«А рефлекс Павлова зараз на нас спрацьовує швидше, ніж на тваринах. Якщо побіжимо за гречкою й цукром на наступних виборах – будемо падати ще нижче», – резюмував Гарбуз.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв