Костя Місюра: Хто з України робитиме Європу?

449
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Спілкуючись з деякими людьми, можна замилуватись їхній майже дитячій наївності. Зараз все частіше лунає інформація про можливі буремні події в Україні вже ції осені. Чесно кажучи, я дивуюсь, чому це не сталось раніше. Так грабувати і знущатись, як це робить упирятник на Київських Кручах, можна мабуть лише в Україні, бо в якій іншій країні їх би вже усіх нашпигували свинцем, чи пошматували сокирами. Так, мало того, купа переляканих волає «ні в якому разі не треба насильства, ми Європа, нада усе по закону. Ой, це ж не дай божечки, почнеться, то не зупинити…».

Одне просте запитання, на яке ніхто з цих обісцяних, дрижачих створінь, oбідраних і загнаних у принизливі злидні, не дає відповіді: ХТО?! буде по-європейськи наводити порядок? Для цього треба, щоби хоч якась з гілок влади була не вражена і була дієздатною. Це аксіома і необхідна умова. Покажіть мені, хто в сьогодняшніх українських розкладах є здоровою, дієздатною, незалежною структурою, зацікавленою у наведенні ладу?. Вони усі перетворені на обслугу і придворну челядь купки глитаїв, що вже фізично шматують зубами залишки плоті і допивають кров, розштовхуючи одне одного. Лише сокирами по мордяках можна зупинити цих скажених гієн. Правила для челяді прості: «Ви захищаєте нас і покриваєте усе беззаконня, чи ліпите якісь подоби закону для нас, а ми дозволяємо вам «під’їдатись» таким же беззаконням там, на своєму рівні. І усі в лайні, усі пов’язані. Потягни за кого завгодно і потягнеться увесь клубок, усе це гадюче, переплетене кубло. Прокуратура і суди садять тих, на кого тикнуть зверху і клепають такі ж вироки на безневинних за гроші. Наприклад, постанову суду про якийсь неіснуючий борг фермера, чи підприємця і тут же налітають «судові виконавці» та оббирають до нитки за лічені години. Суддя, звісно, у долі. Мусорня «запресує» і кине у буцегарню, кого вкажуть, за це збирають данину і мають процент з наркоторгівців, притонів та усякої шушери, оббирають безкарно водіїв на дорогах і підставляють, щоби розвести на викуп. Висотують нафту і газ, вирізають ліси – бабло! зараз і сьогодні! І так УСЕ КОДЛО, що зветься «влада». Усі непідсудні, усі недоторкані, усі упевнені, що відмажуться, що б не зробили. Хто з них від цього відмовиться?

ХТО з цього кубла буде вам робити Європу? Вони мають бути знищені ФІ-ЗИЧ-НО. Тому, не фантазуйте про якісь там «цивілізовані методи», бо ті, кого я згадав, не будуть вагатись, щоб фізично знищити загрозу їх, такого жирного, існування.

Неприємно? Несмачно? Не хочеться це чути і бачити? Розумію. Але іншого шляху немає і не вдавайте з себе наївних дурників.

Джерело: Kosta Misoura

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв