НАТО не погодиться на війну заради України, − експерт

150
Директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський зазначив, що НАТО в жодному разі не піде на війну з Російською Федерацією заради України.

Нагадаємо, 19 травня 28 країн-членів Організації Північноатлантичного договору ухвалили рішення про приєднання Чорногорії. Відповідно, ця держава вже невдовзі стане повноправним членом Альянсу. У зв’язку з цією подією Генеральний секретар НАТо Йєнс Столтенберґ оголосив, що Організація готова співпрацювати з усіма партнерами, які підтримують її цінності та принципи. Експерти стверджують, що це відродило надію і для України.
«НАТО не може проковтнути Україну. Разом із нами Альянс візьме на себе офіційні зобов’язання стримувати агресію Російської Федерації, зокрема йдеться про статтю Північноатлантичного договору про те, що напад на одного є нападом на всіх. Тим не менше, Альянс не збирається ув’язуватися в війну заради українських партнерів», − наголосив Сунгуровський.
«НАТО і так отримує від України все. Наша держава бере участь у всіх операціях Альянсу, але без гарантій із його боку, без п’ятого пункту Північноатлантичного договору», − підсумував фахівець.
Додамо, співдиректор програм зовнішньої політики і міжнародної безпеки Центру Разумкова Олексій Мельник наголосив, що Україні варто акцентувати увагу на підвищенні стандартів Збройних Сил, аби мати реальні шанси вступити до НАТО.

Коментарi

Коментарiв