Юрій Касьянов: Убивство «Сармата» – непрофесіоналізм, ідіотизм чи підстава?

672
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Нахабне, цинічне вбивство «Сармата» сколихнуло Інтернет. Незалежно від результатів розслідування, в об’єктивність якого майже ніхто не вірить, вже всім зрозуміло, що винна влада.

Винен депутат Пономарьов, якого, як особистого ворога «Сармата», призначили винним одразу ж. Винен місцевий губернатор – хоча б тому, що він – людина Порошенка. До того ж, кажуть, у нього були якісь «терки» із загиблим. Винен Аваков, тому що ймовірний вбивця – колишній боєць «Азова», а раз так, значить, він – людина Білецького. А Білецький – людина Авакова, і понеслося… Винен Аваков знову, тому що той же ймовірний вбивця – ще й колишній боєць «Торнадо», а «Торнадо» – розформований нині батальйон в системі МВС, значить знову – Аваков. Винен «Правий сектор», адже серед тамтешніх правосеків є «каламутні», й їх курує СБУ, а СБУ контролює президент. Значить, знову Порошенко винен…

Фейсбучний народ готовий рвати і метати. Вішати і спалювати на багатті. І адже є за що! Не тільки за вбивство «Сармата». Тільки ж і серед ментів можуть раптом попастися нормальні слідчі, і «Азов» непогано воював, і «Торнадо», і «правосеки», і навіть в СБУ – не всі зрадники… Вірно і зворотне – вбивці та покидьки є скрізь. На жаль. А коли ми так швидко, нашвидкуруч знаходимо винних і творимо суд Лінча, то, ймовірно, це й і потрібно справжнім замовникам. Щоби ніхто не дізнався правду.

P.S. А взагалі-то так кілери не працюють. Вбивство скоєно «трохи по-дебільному». Неначе вбивці обкололися та пішли вбивати на ґрунті особистої неприязні. А потім їх так раптом випадково і спокійно сфотографували. І одного без проблем взяли… Це або непрофесіоналізм. Або ідіотизм. Або підстава. Або щось ще. Але висновки робити рано.

Джерело: Юрий Касьянов

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв