Андрій Міщенко: Чому українські матусі й досі «вбивають» своїх дітей московською мовою?

3525
Андрій Міщенко, народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Які ж ми різні українці…

Годує мама свою донечку в їдальні, на вигляд дівчинці 3-4 рочки. Сім’я україномовна, до донечки адекватно звертається: «Маріє, Марічка», а не маша.
Мама використовує давно перевірений спосіб добре «наталувати» своє чадо – вмикає мультик на телехвоні, Марічка вся в мультику, а мамуся за той час швидко годує.
І тут бац – мене, як палкою хто вгрів. Мультик плавно стає мульцік і віщає па масковскі. Мама для Марічки знайшла на своєму! телехвоні мультик па масковскі!
Чому??? Мамуню, чому???

Які треба для Тебе Закони ухвалити в Україні, щоб Ти не вбивала свою дитину і всіх навколо? Я впевнений, що Ти не раз пускала сльозу, коли чула «Пливе кача», міняла аватарку на профілі фб в знак пам’яті про Героїв. Я також впевнений, що Ти не раз питала себе – коли закінчиться війна, коли перестануть гинути українці?
Відповім Тобі – ніколи! Ніколи!

Я стовідсотково впевнений, що Ти знаєш, що всі депутати та влада с@ки, а Ти свята, але знай війна буде і будуть гинути українці. А от чому війна в нас і чому вона триватиме, я не впевнений, що Ти знаєш відповідь на це питання.

Джерело: Андрій Міщенко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв