Європарламент розкритикував українських мігрантів

177
26 травня цього року в Європейському парламенті відбулася дискусія щодо питання безвізового режиму для України, під час якої доповідач Марія Ґабріель критично висловилася щодо українських мігрантів.

Європейська правда інформує, що дискусія з українського питання відбулася Європейському парламенті передбачала попередні слухання щодо питання візової лібералізації для України профільним комітетом із питань громадських свобод, правосуддя та внутрішніх справ.
Презентуючи план своєї роботи, доповідач із українського питання з Болгарії Марія Ґабріель чомусь не уточнила, коли саме вона планує надати на розгляд Європарламенту відповідну доповідь. Крім того, вона досить критично висловилася щодо мігрантів із України.
Зазначимо, під час заходу доповідач мала право оголосити планову дату оприлюднення доповіді, проте Ґабріель навіть не назвала приблизних термінів своєї роботи. Зокрема йдеться про аспект щодо механізму призупинення безвізового режиму, що останнім часом почало викликати певне напруження у співпраці України з Європейським Союзом.
У цілому з виступу доповідача стало очевидним, що вона явно не є прихильником ідеї щодо візової лібералізації для громадян України. Вона навіть зазначила, що є загроза міграційної кризи через українців: «Відсоток відмови у візах (для тих, хто подорожує з України) близький до 2%, водночас ми бачимо чимало українських громадян, які на нелегальних засадах живуть і працюють в містах Європейського Союзу. Прошу комісію пояснити причини цього».

Коментарi

Коментарiв