Руслан Горовий: Кожен український фільм – це наш крок до незалежності в голові

986
Руслан Горовий, волонтер, режисер, письменник

Ще додам про «Браму». На даному етапі вже зрозуміло, шо саме ця стрічка буде культовою… Можливо навіть саме її будуть вивчати в майбутньому в інститутах, як зараз «Тіні забутих предків», коли мова про українське кіно тих часів. Баба Пріся – вже стовідсотковий мем. Ще трохи і мемом стане Славка… от побачите.

Вангую, що «Брама» – це наш Лебовський. І фрази про 32 грами срібла, про бездіяльність, про «пішли помолимося» увійдуть в лексикон.

Зараз багато шуму навколо кіна. Шум це прекрасно. Любий. Йдіть, хто не був, і шуміть. Розказуйте, що сподобалося, що ні, шуміть… але йдіть. Будьте причетними. Обговорення нюансів стрічки можливе лише після перегляду. Не чекайте піратських копій, йдіть в кіно. Тим більше, що цінова політика на фільм уполнє.

І шоб поставити крапочку, я не за «Браму» переживаю… вірніше не лише за неї… я за любий наш фільм обома руками. Бо кожен фільм – це наш крок до незалежності в голові. Я вже казав, що, зростаючи на «їхніх» фільмах… навіть гарних, ми не мали шансу зростити своє. Тепер маємо.

І знов таки, за сцену в Криму я б Біблів дав всі можливі кінонагороди.

Джерело: Ruslan Gorovyi

Коментарi

Коментарiв