Українські політв’язні подали апеляцію на вирок Чеченського суду

266
26 травня 2016 року незаконно засуджені в РФ українці Микола Карпюк і Станіслав Клих подали апеляцію на вирок Чеченського суду.

17 травня цього року Лівий берег повідомив, що присяжні визнали доведеною вину двох українців, яким раніше інкримінували участь у банді, вбивстві двох і більше осіб у зв’язку з виконанням ними свого службового обов’язку та замаху на вбивство в складі бандформувань на Північному Кавказі 1994 року. 
Присяжні наголосили, що «Клих заслужив на поблажливість суду, в той час як про Карпюка цього явно не можна сказати». Вже 26 травня Верховний суд Чечні оголосив вирок у справі українців відповідно до звинувачення в участі в Чеченській війні проти Російської Федерації.
Пізніше журналіст Антон Наумлюк повідомив, що Карпюк і Клих уже підписали апеляцію на рішення Чеченського суду, відповідно до якого вони отримали суворі терміни позбавлення волі: 
«Микола Карпюк і Станіслав Клих. Суддя Верховного суду Чечні Вахіт Ісмаїлов засудив Карпюка до 22,5 років ув’язнення в колонії суворого режиму, Клиха − до 20 років ув’язнення. Обидва українці підписали заяву про подачу апеляції на рішення суду».

Коментарi

Коментарiв