Луценко відхрестився від політичного змісту одеських обшуків

174
26 травня Генеральний прокурор України Юрій Луценко прокоментував обшуки в кабінеті  й особистому помешканні помічника глави Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі − Теймураза Нішніанідзе.

Українська правда нагадує, що 26 травня 2016 року співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою здійснили обшуки у приміщенні Одеської обласної державної адміністрації. Крім того, в рамках кримінального провадження про нелегальне відшкодування ПДВ обшукали житло Нішніанідзе, який раніше був Генеральним консулом Грузії.
За словами новоспеченого Генерального прокурора України, підставою для слідства стали звернення народних депутатів щодо перевірки діяльності низки благодійних фондів, серед яких є і «На благо Одеси».
«Вищезазначений Фонд потрапив під увагу правоохоронців у зв’язку з тим, що екс-генконсул Грузії в Україні Теймураз Нішніанідзе отримав відшкодування ПДВ на суму близько 20 мільйонів гривень. Під час обшуків було вилучено достатньо інформації, яка буде використана слідчими СБУ та ГПУ в рамках вищезгаданої справи, а також при розгляді справ про неправомірні дії посадовців в нинішній час», − наголосив Луценко.
Він також підкреслив, що працівники спецслужби не здійснювали жодних незаконних дій під час обшуків. Крім того, слідство не має жодного політичного підтексту. За словами глави ГПУ, правоохоронці навіть не мали жодних запитань до очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.
Генеральний прокурор також пообіцяв, що вже найближчим часом перевірка діяльності благодійних фондів розпочнеться на всій території України.

Коментарi

Коментарiв