Савченко можуть маніпулювати політики, − нардеп

322
Народні депутати України від кількох партій спробували спрогнозувати напрями діяльності у Верховній Раді звільненої з російського полону льотчиці Надії Савченко, яка є першим номером політичної сили «Батьківщина». 

«Ми фактично не знаємо нічого ні про її плани, ні про те, як вона себе бачить у політиці, чи бачить вона взагалі себе в політиці, що вона буде робити далі, тому що, очевидно, що в’язниця − це не цукор, і, очевидно, за ці два роки людина, яка була неодноразово при смерті, потребує медичного догляду, лікування. Навряд чи вона прямо нині візьме і «встрибне» в політику тощо. Я дуже боюся, що нею просто спробують маніпулювати різні люди з різних фракцій, із різних політичних сил», − висловив думку у коментарі ТСН парламентар від «Народного фронту» Сергій Висоцький.
«Їй важко, їй реально важко і це видно, так, по спілкуванню. Я сподіваюся, що ми її вже скоро побачимо в парламенті, але наше перше завдання – дати їй нормально відпочити, і друге – дати можливість ухвалювати самостійно рішення, адже вона є політиком, вона є народним депутатом. Я не знаю, як «Опозиційний блок» сприйняв цю звістку. Гадаю, що вона мала багато часу для того, щоб подумати, які її кроки будуть перші після того, як вона повернеться на Батьківщину. І я переконана, вона просто неодноразово казала, що вірить у повернення, вона вірить в те, що буде в Україні, і всі решта. Тому, я гадаю, що вона має попередній план дій, що буде робити», – зазначила нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Ірина Суслова.
«Я думаю, коли вона прийде, то висловить свої думки, бачення. Тоді ці думки і бачення будуть змінювати процес і будуть його робити реальнішим. Але які в неї думки щодо цього, я не знаю. Те, що вороги української державності посіли вищі ешелони влади в країні – це факт. І я пам’ятаю, раніше була моя така гіпотеза, що у вищих ешелонах влади до 80% людей, які, можливо, отримують подвійну зарплату, служать ворогу в той чи інший спосіб. Це правда. Якщо Ви уважно відслідкуєте те, що роблять окремі депутати і групи у Верховній Раді, побачите, що цей процес триває. Приїзд Надії, я сподіваюся, буде цим каталізатором динамічних процесів, які будуть пришвидшуватися в позитивному плані», – наголосив Олег Березюк від «Самопомочі».

Коментарi

Коментарiв