Віктор Лешик: Майдан – великий вентилятор, який здуває все брехливе і нежиттєздатне

413
Віктор Лешик, журналіст

Ви помітили, що Майдан, як феномен прямої вибухової протестної демократії, практично зник з медіа-простору? Навіть нав’язливе «за що стояли на Майдані» зникло. Невже, справді, все всім ясно-очевидно з тим явищем?! А я постійно (ну, майже постійно) думаю над цим феноменом. І знайте із найсвіжішого, що надумав?

Майдан – це великий сильний вентилятор, який шар за шаром здуває усе наносне, брехливе, нежиттєздатне. Спочатку він здув з авансцени скривджених міських хлопчиків, яких побили злі дяді-міліціонери. Потім він показав нікчемність, ходульність так званої опозиції до Януковича. І лише незламна воля людей, заряджених ідеалами української державності і української нації, призвела до логічного фіналу – ганебна втеча купки кримінальних бать і навколовладної тітушні.

Ці люди – переможці – нікуди не зникли. Значна частина ще прямо на фронті. З особистого листування знаю, що вони все бачать і все розуміють: і скавуління скривджених міських хлопчиків, і нікчемність-ходульність опозиції до влади, і відверте прокремлівське полчище колаборантів.

Можна вбити майданівця-переможця на фронті чи в тилу у спину. Але неможливо вже зупинити переможну ходу ідеалів української державності й української нації.

Джерело: Viktor Leshyk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв