Олександр Солонько: Будапешт використовує позитивний досвід Кремля

452
Політичний аналітик Олександр Солонько

У поведінці угорців нічого дивного не вбачається. Вже є позитивний досвід у Кремля. Окупували територію та спокійно інтегрують її під майже сором’язливі заяви Києва і світових політиків про недопустимість цього.

А ще Будапешт тонко відчуває момент. В Україні правлячий клас бореться за самозбереження і вже продемонстрував, що якась там недоторканість кордонів чи якась там недопустимість втручання у внутрішні справи України знаходиться у підвалі піраміди пріоритетів.

Реакція Києва стала ще одним сигналом до подальшого розгортання наступу після призначення в Угорщині «уповноваженого щодо Закарпаття». Це те, що українська влада, яка споживає величезний ресурс на своє існування, лише використала пару оплачуваних людино-годин для підготовки ноти та її оформлення. По суті все.
Сусід бачить, що влада неадекватна та що вона криміналізована та затято воює з незгодними всередині країни вже практично у відкритому союзі з проросійськими силами (подивіться на Одесу, Херсон, Бердянськ, Конотоп). А цей фронт оголений. Тому не дивно, що по ньому йдуть в наступ.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв