Крим буде українським лише після Третьої світової війни, – Савченко

257
Звільнена з російського полону народний депутат України від «Батьківщини», льотчиця, член ПАРЄ Надія Савченко прокоментувала шанси держави на повернення анексованого півострова.

Уранці 27 травня під час прес-конференції Савченко висловила сподівання, що нащадки кримців визнають свою помилку. Проте, на її думку, в будь-якому разі Україна зможе повернути анексований півострів лише після Третьої світової війни.
«Як повертати Крим? Я відчувала, що може бути Третя світова війна. І в мене, на жаль, це передчуття ще не минуло. Якщо це відбудеться, то Крим повернеться. Якщо не буде Третьої світової війни, то Крим, напевно, повернеться в результаті роботи з міжнародним правом. Достукавшись до людей, що вони зробили помилку. Можливо, не до тих людей, які її зробили, а до їхніх нащадків, які визнають, що це була помилка і виправлять це. Як це буде і скільки часу потрібно, я вам сказати не можу, але скажу, що я працюватиме над цим», − пообіцяла нардеп.
Крім того, вона оголосила, що готова отримати посаду Президента України: «Українці, якщо вам потрібно, щоб я була Президентом, добре, я буду Президентом. Не скажу, що я хочу цього, бо я люблю літати. Але якщо потрібно, я зроблю все, пройду і цей шлях».
Нагадаємо, 25 травня поточного року між Україною й Російською Федерацією відбувся обмін ув’язненими – Савченко звільнили взамін на спецназівців Євгєнія Єрофєєва й Алєксандра Алєксандрова. Зазначимо, перший після цього висловив бажання зустрітися з українкою.

Коментарi

Коментарiв