Ігор Луценко: Про феномен фейкових новин

324
Ігор Луценко, народний депутат України

З фронтів інформаційної війни.

Кілька популярних ресурсів передали Fake News: нібито Філарет заявив, що у майбутньому УПЦ забере у Московського патріархату всю українську нерухомість.
Звісно, таку неіснуючу заяву підхопило все ватяне воїнство, показуючи сатаниську суть «томосєків», як вони нас називають.

Перепрошую, але це не просто помилка. Це дещо більше.

Fake News – це особливість редакційної політики окремих видань, котра чомусь корелює з упередженим ставленням до традиційних цінностей.

Я пояснюю цей феномен, по-перше, тим, що ціла когорта неомарксистських «журналістів» зараз виросла на дотаційних дріжджах, не надто переймаючись власною освітою чи професійністю журналіста – головне бути «прогресивним» у сенсі окремої ідеології, і тобі будуть і гроші, і схвалення з-за кордону.

По-друге, в самій культурі ліволібералів слово є синонімом фейку, чогось мінливого і неіснуючого, в той же час у консервативній парадигмі Слово є синонімом існування, джерело існування («Бог було Слово»), слово – це настільки ж зрима річ, як і все навколо. Праві поважають слово, марксисти та їхні діти – знущаються і нищать мову.

Тому конфлікт за Fake News, котрий зараз вирує в США – це є один із фронтів світоглядної боротьби, боротьби хвороби зі здоров’ям.

Джерело: Igor Lutsenko

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв