Бойовики назвали умову повернення Донбасу Україні

221
Представник так званої «ДНР» у Мінську Денис Пушилін заявив, що бойовики погодяться повернути Донбас під контроль української влади в тому разі, якщо це відповідатиме Мінським домовленостям.

«Якщо це відповідає Мінським домовленостям, то це нормально. Якщо Президент України Петро Порошенко мав на увазі силовий варіант захоплення Донбасу − ми на це не підемо. Щоб обмін всіх на всіх був реалізований, треба ухвалити закон про амністію, який так і не підписала українська влада», − заявив в ефірі радіо «Дождь» представник терористів. 
За його словами, відповідно до Мінських домовленостей Україна повинна запровадити конституційну реформу, затвердити закон про амністію й закон про вибори на тимчасово окупованих територіях. Крім того, репрезентант бойовиків наполіг на проголошенні особливого статусу Донбасу.
Зазначимо, українська сторона відмовляється виконувати ці вимоги щодо місцевих виборів на Сході держави доти, доки російські найманці не гарантують безпеку їх проведення й повернення контролю над державним кордоном Україні.
Крім того, 26 травня 2016 року прес-секретар Президента Російської Федерації Дмітрій Пєсков заявив, що Кремль готовий підтримати намір українського Президента повернути Луганщину й Донеччину під контроль України.

Коментарi

Коментарiв