G7 анонсувала нові санкції проти Росії

286
Лідери країн G7 висловили готовність запровадити нові санкції проти Російської Федерації у зв’язку з агресією щодо України.

Ми готові запроваджувати нові обмежувальні заходи в разі необхідності, щоби збільшити ціну неучасті для Російської Федерації, − цитує Слово і діло підсумковий документ зустрічі лідерів держав «Великої сімки».
Крім того, дипломати вкотре наголосили, що скасування санкцій проти РФ буде можливим у разі повного виконання російською стороною Мінських домовленостей, спрямованих на врегулювання ситуації на Донбасі.
Додамо, 26 травня поточного року Голова Європейської Ради Дональд Туск заявив, що політика організації щодо РФ не зміниться, а чинність санкцій продовжать до повного виконання Мінських домовленостей.
«Два роки тому «велика сімка» продемонструвала єдність із Європою, коли в Україні розгорівся конфлікт. І ми, як і раніше, залишаємося єдиними протягом цього конфлікту. Я хочу чітко заявити, що наша позиція щодо Росії, в тому числі й щодо економічних санкцій, залишиться незмінною доти, доки Мінські домовленості не будуть виконані в повному обсязі. На жаль, набагато менше прогресу в реалізації «Мінська», ніж ми сподівалися рік тому», − констатував високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв